مریضی

سلام.

عید قربانتون اگه اعتقاد دارید مبارک باشه.

ما این دو روز تعطیلی رفتیم قایم شهر خونه مادر شوهر .شاعریمنیشخندنمیدونستیم ها:)

جای شما خالی خوب بود ولی هم من هم آریا و هم باباییش سرما خوردیم.

دیگه تو زمستون مسافرت نمیریم قول میدم (البته تا وقتی که خوب شیم.مژه)

آریا هم تا فرصت پیدا میکرد شیطونی میکرد ولی اینقدر منطقی به نکن نکن های دیگران جواب میده که همه میگن این که مراقبه بذار شیطونی کنه.به عنوان مثال تو مهمونی خونه نامزد عمو محسن گلدون شیشه ایو گرفت که ببره بده زن عموش .عموش رفت از دستش بگیره که نیافته برگشته به عموش میگه نواظبم نمیشکنه و عموش هم اجازه داد که ببره.

من اینقدر گلوم درد میکنه نمیتونم آب دهنمو قورت بدم از طرفی از گشنگی دارم میمیرم دوست دارم یه عالمه غذا بخورمافسوس

از جاری کوچیکه خوشمون اومد با اینکه ١٨ سالشه ولی خیلی فهمیده است مثلا چند بار داشتیم از مراسم شب قبلش حرف میزدیم ولی یادمون میرفت که اون هم هست ولی اون به روی خودش نمیاورد من بودم شاید ناراحت میشدم.آریا هم اونو ول نمیکردقلب.

دیگه اینکه میخوام برم پیش یک روانپزشک که در باره چند موضوع کمکم کنه.امیدوارم فایده داشته باشه چون تا حالا نرفتم نمیدونم چه جوریه.

 

 

/ 11 نظر / 21 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نازنین

موفق و شاد باشی بهم سر بزن خوشحال می شم

محسن

سلام ممنونم که به وبلاگم سرزدین ایشاالله همیشه شاد و سالم و سرزنده باشین

محسن

سلام ممنونم که به وبلاگم سرزدین و نظر دادین / وبلاگ ژرمحتوایی دارین / موفق و ژیروز باشی / بازم ژیشم بیا

محسن

سلام ممنونم که به وبلاگم سر زدین / وبلاگ پرمحتوایی دارین / موفق و پیروز باشی / بازم پیشم بیاین

حمید

زیباترین وبلاگی که تا حالا تو عمرت دیدی

من بیچاره

سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام[نیشخند]

حمید - زنجیر عشق

تمایل و نیاز به تصاحب افراد دیگر، در حالیکه ان شخص به هر دلیلی از صفحه زندگی غائب شود، موجبات اندوه و احساس بیهوده بودن و فلج ساختن شما را فراهم می اورد چون این نوع روابط بر پایه وابستگی بوده و شما با این کار خود را زیر فرمان بی چون و چرای افراد می برید و انها را بر هستی و وجود خود مسلط می سازید، از اینرو همیشه منجر به احساس درد و ناکامی می گردید. ارزش تو به اندازه آن چیزی است که به آن دل می بندی پس مواظب باش که به کمتر از بی نهایت عشق ، دلبسته نشوی [گل] سلام دوست عزیز از اشنایی با شما خوشحالم بنوبه خودم پیشاپیش سال نو را بشما تبریک میگم و از صمیم قلب ارزو میکنم سال جدید سال خوبی توام با بهترینها و خوبی ها و خیر و برکت و سعادت و سلامتی برای شما و همه هموطنان عزیزمان باشد. سالی که همه در اسایش و رفاه و تندرستی زندگی کنند با مطلبی در باب وابسنگی بروزم خوشحال میشم نظر شما رو هم در این مورد بدونم با تشکر از همراهی و توجه شما و با ارزوی بهترینها