سرما خوردگی

سلااااااااااام

وای این اریا چقدر سرما می خوره من یکی که خسته شدم از بس بهش دارو دادم و الانم یه هفته است که مهد نرفته و پیش مامان بزرگ هاشه.

از شیطنتم که کم نمیذاره و از بس بازی میکنه و استراحت نمیکنه مدت سرما خوردگیش طولانی میشه.

من و اریا و بابایی و عمه اش رفتیم شمال تا نینی عمو علی رو ببینیم که خدا رو شکر همه خوب بودند و نینی هم ماشالله تپلی و اصلا هم  بهش نمیخورد یه ماهه باشه ایشالله همیشه سلامت باشه.

اما اریا دو تا پسر عمو داره به اسم علی و امیر و اینقدر این بچه علی و مخصوصا امیرو دوست داره که منو کشته .شب اول که خونه اونها بودیم و مزاحمشون شدیم شبو هم همونجا خوابیدیم و صبح اریا زودتر از امیر بیدار شد و امیر خواب بود دیدم اومده موبایلمو ازم گرفته و هی داره از امیر عکس میگیره و حالا هم که اومدیم سمنان هی عکس امیرو نگاه میکنه و می بو سدش و میگه هر موقع دلم براش تنگ میشه می خوام ببوسمش تا دلم وا شه و روزی بیست بار دلشو باز میکنه.

در اخر هم برای سلامتی همه بچه ها و نینی ها دعا میکنم و از خدا می خوام همیشه مراقبشون باشه و زود خوبشون کنه.

/ 7 نظر / 32 بازدید
خانم اردیبهشتی

سلام والا پسر منم از اول پاییز تا حالا این سرفه هاش قطع نمیشه! فکر کنم آلودگی هوا هم در تداومش بی تاثیر نیست! بچه های چه دنیای دوست داشتنی دارند! [قلب]

مینا

سلام دلم برات تنگ شده بود . کلا بچه ها با خودشون انرژی مثبت و عشق میارند چون تازه از ژیش خدا اومدند . و دیدنشون کلی به آدم روحیه و حس زندگی میده

لطفا برای من دعا کن سر نماز منو فراموش نکنی

ثمین

اون نظر قبلی مال من بودا

خانم اردیبهشتی

اکثر خانم ها هدیه دوست دارند ولی کسی که زبان عشقش این باشه با هدیه اش دنیایی داره! ازش به خوب مراقبت می کنه هدیه اش را مثل نشان عشق به همه نشون میده و پزش را میده و خیلی خیلی براش با ارزشه اون هدیه که این ارزش اصلا و ابدا به خاطر بعد مادی هدیه نیست! هدیه می تونه یک کارت پستال باشه!